ÖVRIGT / Speglar / Spegel 7652411
nr 765 2411
Nyrokoko, höjd: 115
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 18 juni 2012
kl 17:29:25
1.600 kr
1.300 kr
1.500 kr
Nyrokoko
Självständig nystil som slog igenom i Europa på 1840-talet.